Płatki ryżowe z Glutenexu

Bardzo dawno na blogu nie było żadnego produktu, któremu poświęciłam wpis. Czas to nadrobić. Dziś będą to płatki ryżowe z Glutenexu. W składzie tych płatków jest tylko mąka ryżowa i cukier. Nie ma żadnych barwników, aromatów. W smaku nie są zbyt
słodkie, więc spokojnie po zmieszaniu z mlekiem można je dosłodzić. Ale nie jest to konieczność.

Przyznam się Wam, że ja nawet podjadam je bez mleka. Same, prosto z paczki. W smaku nieco przypominają mi ryż preparowany, który jadłam jeszcze przed przejściem na dietę bezglutenową.

Dla tych, którzy nigdy takiego ryżu nie jedli powiem, że smakuje nieco podobnie do płatków śniadaniowych lub do wafli ryżowych. Tyle tylko, że smak jest lepszy.

Ale teraz coś ważnego dla wszystkich na naszej diecie, czyli cena i dostępność! Płatki ryżowe z Glutenexu są bardzo tanie. Przynajmniej w tak niskiej cenie można je dostać w Sklepie Varia.

Tam kosztują bowiem jedynie 2,89 zł za paczkę 200 g. Jeśli skorzystacie z zakupów we wspomnianym sklepie możecie spotkać się z korzystną promocją. Jeśli kupicie produkty za 100 zł, wysyłka jest darmowa. Warto zrobić zapasy i kupić wiele produktów, by zaoszczędzić.

Jedliście kiedyś te płatki? Jakie jest Wasze zdanie na ich temat?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.