Ośrodek Czapielski Młyn na Kaszubach – „Menu bez glutenu”

dnia

Wiosna się już zaczęła, a wraz z wiosną zbliżają się ciepłe dni. Niedługo zacznie się robić naprawdę ciepło, przyjdzie też lato i wiele osób będzie chciało ubrać rzeczy, które mniej zakrywają nasze ciało. Może ktoś z Was będzie chciał zrzucić parę kilogramów i wybierze się do Ośrodka Wczasów Odmładzających i Odchudzających Czapielski Młyn? Jak informuje Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, miejsce to dołączyło do „Menu bez glutenu”.

Ośrodek Wczasów Odmładzających i Odchudzających Czapielski Młyn  położony jest w Brodnicy Górnej na Kaszubach. To miejsce stworzone z myślą o osobach, które poszukują zdrowego trybu życia, chcą odmłodzić swój organizm, poprawić sprawność i zdrowie. Czapielski Młyn mieści się w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej, z dala od miejskiego zgiełku, w pięknym lesie, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Bukrzyno – czytamy na stronie Stowarzyszenia.

W ofercie Ośrodka jest wiele specjalistycznych diet, między innymi bezglutenowa. Należy oczywiście zgłosić dietę przy rezerwowaniu pobytu w Ośrodku.

Ośrodek znajduje się w Brodnicy Górnej. Dla chętnych możliwy jest transport z Trójmiasta lub okolic (usługa płatna).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.