A może do kina?

Czy wyobrażacie sobie oglądanie filmu bez czegoś, co można byłoby pochrupać? Ja nie. Ilekroć idziemy do kina, zawsze kupujemy popcorn, a przed przejściem na dietę także nachosy. Postanowiłam sprawdzić, czy będąc na diecie bezglutenowej można cieszyć się z oglądania filmów i chrupania. W tym celu napisałam do Cinema City.

To jak, możemy coś chrupać w kinach, czy nie?

Oto, co odpisał mi przedstawiciel Cinema City:

Odnosząc się do Pani pytań:
Popcorn, który serwujemy w naszych kinowych barach nie zawiera glutenu. Niestety, nachosy oraz toffee popcorn (sprzedawany w gotowych opakowaniach) zawierają gluten.

Bardzo mnie to cieszy! A Was?

5 komentarzy Dodaj własny

 1. ~Agata pisze:

  Dobra wiadomość. Ciekawe jak z sieciami Helios i Miltikino. Dzięki za to co tu robisz – pozdrawiam. Agata.

  1. Witam na moim blogu. Dziękuję za miłe słowa i komentarz. Jeśli jesteś ciekawa, jak wygląda sytuacja z popcornem w sieci Helios oraz Multikino, nie ma problemu! Napiszę do producentów i mam nadzieję, że niedługo uzyskam od nich odpowiedź, a na pewno zamieszczę je na blogu. Zapraszam ponownie!

 2. ~Piotr pisze:

  Witam, Czy coś odpowiedziało może Multikino odnośnie produktów bezglutenowych?

  1. Odpowiedzieli, że nie mogą w 100 proc. zagwarantować bezglutenowości produktów.

 3. ~tesska pisze:

  Ja sprawdzałam w moim Multikinie (Poznań, Multikino 51) – trwało to długo, ale omówiliśmy cały proces produkcji oraz obsługa odnalazła opakowania zbiorcze i popcorn okazał się bezpieczny. Jadłam od tej pory nie raz i nic mi nie było. No ale nie wiem, na ile to kwestia sieci, a na ile pojedynczego kina 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.