Zasadowa sól do kąpieli – NaturapH

Firma NaturapH udostępniła mi do testów kilka swoich produktów. Wypróbowałam dotychczas zasadową sól oczyszczająca do kąpieli. Jest ona skuteczną pomocą w oczyszczaniu, odkwaszaniu i regeneracji organizmu.

Rozpuszczona w wodzie sól MeineBase tworzy zasadowy roztwór o wartości pH 8.5. Roztwór ten można wykorzystać do kąpieli w wannie, kąpieli stóp, do okładów zasadowych oraz masażu. Ta sprawdzona mieszanka soli nie wysusza skóry, więc okłady i kąpiele można stosować przez wiele godzin.

Wypróbowałam ją wczoraj. Sól do kąpieli nie ma mocnego zapachu, jest on bardzo neutralny. Po wsypaniu do wody szybko się rozpuszcza, a skóra po kąpieli jest bardzo delikatna.

No dobrze, ale po co wykonuje się kąpiele w soli zasadowej? Jest to element oczyszczania organizmu. Jest to niezbędny krok, dzięki któremu nasz organizm odzyska pożądaną równowagę, a nasza skóra – piękno i blask.

Zasadowe kąpiele w wannie powinny trwać minimum 30 minut do godziny, a nawet do kilku godzin. Dzięki wysokiej zawartości zasadotwórczych minerałów w solach MeineBase, współczynnik pH w wodzie, po rozpuszczeniu w niej soli MeineBase wynosi 8,5, co w przybliżeniu odpowiada pH wód płodowych w łonie matki. Dzięki takim kąpielom nasza skóra stanie się nie tylko miękka i gładka, ale będziemy mogli mieć także pewność, że usunęliśmy zalegające w naszym organizmie kwasy i toksyny.

Do kąpieli całego ciała potrzebujemy od 2 do 4 łyżek soli MeineBase, natomiast optymalna temperatura wody to 36-37 stopni. Wyższa temperatura wody utrudnia, a czasem wręcz uniemożliwia wydalanie toksyn z organizmu, co stanowi dodatkowe obciążenie dla naszego krwiobiegu.

A teraz ceny 😉 Zasadowa sól do kąpieli w sklepie NaturapH występuje w kilku wariantach.

  • 75 g – 13 zł
  • 750 g – 79 zł
  • 1500 g – 142 zł
  • 3000 g – 223 zł
  • Zestaw promocyjny sól zasadowa 750 g + szczotka kosmetyczna – 128 zł

A już wkrótce kolejne testy produktów od NaturapH.

Wśród nich będzie m.in. herbata, kaszka bezglutenowa oraz komosa ryżowa z warzywami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.