Olej kujawski ze smakiem

Podczas dzisiejszych zakupów po raz kolejny zauważyłam Olej Kujawski ze smakiem. Linia „Kujawski ze smakiem” to olej rzepakowy z dodatkiem naturalnych ziół, dzięki którym każdy posiłek będzie miał doskonały i niepowtarzalny smak.

Olej występuje w czterech wariantach smakowych:

Kujawski z czosnkiem (skład: rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (95,9 proc.), czosnek (3,7 proc.), aromat czosnku)

Kujawski z bazylią

Kujawski z czosnkiem i bazylią

Kujawski z pomidorami, czosnkiem i bazylią (skład: rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (92,5 proc.), pomidory (3,6 proc.), czosnek (1,4 proc.), bazylia (0,3 proc.), sól, oregano, aromaty: pomidora, czosnku i bazylii; produkt może zawierać śladowe ilości gorczycy i soi)

Wybrałam Kujawski z czosnkiem oraz Kujawski z pomidorami, czosnkiem i bazylią. W sklepie, oprócz butelek 250 ml, były też jednorazowe saszetki po 30 ml. Skusiłam się właśnie na te mniejsze opakowanie, by przetestować ten olej. Koszt takiej saszetki to 1,20 zł.  To zdrowsza, bardziej naturalna alternatywa do sosów proszku, która nadaje się do przyrządzania zarówno sałatek, jak i dań na ciepło.

Będę testować te oleje w weekend, podczas przygotowywania obiadów. Mam nadzieję, że mnie nie rozczarują.

3 komentarze Dodaj własny

  1. ~Michal pisze:

    Testowalem – polecam super alternatywa do nieplanowanej slatki 🙂

  2. ~Magdalena pisze:

    A ja się bałam kupić ten olej :/
    Oprócz sałatek do czego można go jeszcze zastosować ?

    1. Do smażenia i do pieczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.