Coś słodkiego, owocowego i do pochrupania

dnia

Leniwe niedziele to coś, co tygryski lubią najbardziej. A jeśli niedziela jest leniwa to ciągnie nas do podjadania. Ja zaopatrzyłam się dziś w parę przysmaków, które są zdrowe, które można chrupać (i nie tylko) i których jedzenie daje dużo przyjemności.

Na początek kisiel truskawkowy, który przepięknie pachnie i którego zrobienie zajmuje dosłownie 5 minut. Kisiel zakupiłam w internetowym sklepie Balvitenu. Ma on w składzie cukier, skrobię ziemniaczaną, aromat naturalny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. Z wyglądu nie różni się niczym od tego przysmaku w wersji z glutenem. Czy smakuje równie dobrze? To okaże się za jakiś czas, kiedy kisiel ostygnie.

Po kisielu można coś pochrupać. Dziś wybór padł na bardzo zdrowe pistacje. Bardzo lubię różnego rodzaju bakalie. Przerzuciłam się na różne orzechy itp., bo na diecie bezglutenowej nie możemy jeść różnych chipsów, więc jest to wspaniały zamiennik.

A na koniec owoce, z których powstanie sałatka owocowa. No i pomidor malinowy, który wyląduje na kanapce, którą zjem na kolację.

Smacznego!

Jeden komentarz Dodaj własny

  1. ~Kamila pisze:

    Każdy kisiel to skrobia ziemniaczana i aromaty, nie ma tam glutenu (oprócz zanieczyszczeń) więc nie powinien się różnić smakiem:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.