Krakowska Fabryka Cukierków „Menu bez glutenu”

dnia

Mam bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów słodyczy. Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej napisało na swojej stronie, że Ciuciu Cukier Artist zaprasza do fabryki cukierków, która znajduje się w Krakowie przy ul. Grodzkiej 38.

Słodycze produkowane są ręcznie. Fabryka Słodyczy działa zaledwie na 50 metrach kwadratowych. Wszystkie słodycze wytwarzane są w 100% ręcznie, bez ulepszaczy, przy użyciu tylko i wyłącznie naturalnych barwników.

Ciuciu zaprasza dzieci oraz dorosłych na ulicę Grodzką 38 na pokazy, podczas których można obejrzeć od początku do końca, jak powstają cukierki i lizaki, poczuć wspaniałe aromaty unoszące się podczas produkcji i na koniec spróbować ciepłe jeszcze cukierki w 50 smakach.

Niektóre są wyjątkowe przykład cynamonowo-jabłkowy, cappucino z czekoladą, amaretto z czekoladą, marakujowe, jogurtowo-śliwkowe, czy tymiankowe – czytamy na stronie Stowarzyszenia.

2 komentarze Dodaj własny

  1. ~Adrian pisze:

    Ale mi atrakcja, w Wawie już dawno jest 🙂

    1. Świat nie kończy się na stolicy 😉 To, że coś jest w Warszawie od dawna, nie oznacza, że nie może cieszyć w Krakowie. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.