Jogurty Müller

Jakiś czas temu dodałam wpis dotyczący jogurtów firmy Zott, w którym poinformowałam Was, które z tych produktów możemy jeść. Dzisiaj wpis również będzie dotyczył jogurtów. Tym razem będą to jednak jogurty firmy Müller.

Które z tych pysznych jogurtów możemy jeść?

Z przyjemnością mogę Panią poinformować, iż nasze jogurty nie zawierają glutenu. Jest on obecny jedynie w zbożowych płatkach będących składnikiem tylko niektórych jogurtów Müller Mix.

Listę jogurtów zawierających gluten zamieszczam poniżej:

– Müller Mix Pirate

– Müller Mix Princess

– Müller Mix Funky Fish

– Müller Mix Choco Waffels

– Müller Mix Choco Balls

– Müller Mix Choco Stars

– Müller Mix Choco Flakes

– Müller Mix Crispy Crunch

– Müller Mix Almond Crunch

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów jedzenia jogurtów na śniadanie. To coś, dzięki czemu nie opuszczamy bardzo ważnego posiłku w ciągu dnia, a dodatkowo coś, co można zjeść bardzo szybko.

3 komentarze Dodaj własny

  1. ~Asia pisze:

    Niestety Muller zmienił szatę graficzną i znikneła inforamcja o bezglutenowosci produktu. Ciekawe czy to ich niedopatrzenie czy zmienił się skład jogurtów (oby nie)?

    1. Witam na moim blogu! Myślę, że to tylko niedopatrzenie. Pamiętam, że gdzieś czytałam, że szata graficzna się zmieniła, ale nie zmienił się skład. Jednak podstawą zawsze jest czytanie składu. Jem jogurty Muller i nic mi nie jest. Jeśli się obawiasz, zawsze możesz sięgnąć po jogurty Zott, o których pisałam na blogu.

  2. ~Lala pisze:

    A co ze smakowymi mlekami w butelkach firmy Muller?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.