Goplana już NIE dla osób na diecie bezglutenowej

dnia

OŚWIADCZENIE PRODUCENTA 

Informacje przed wydaniem oświadczenia producenta: 

Na stronie Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej pojawiła się informacja, że Jutrzenka Colian Sp. z o.o., producent czekolad marki Goplana, który od wielu lat produkował bezpieczne dla nas czekolady i galaretki, w tej chwili wycofuje się z bezglutenowej produkcji.

Na rynku już pojawiają się ich produkty z ostrzeżeniem o śladowych ilościach glutenu. Zarząd Stowarzyszenia od kilku lat starał się o większe zainteresowanie Działu Marketingu Goplany współpracą z nami i rynkiem bezglutenowym. Bez skutku – mimo, że zaczęło się tak pięknie, od wspólnej konferencji prasowej wtedy gdy wprowadzali swoje bezglutenowe produkty… Potem zmieniali się pracownicy marketingu a konieczność zachowania bezglutenowości zaczęła być postrzegana jedynie jako irytująca uciążliwość – czytamy na stronie Stowarzyszenia.

Jako ilustrację wpisu zamieszczam plakat firmy z 2013 r. zamieszczony w Informatorze Targowym GLUTEN FREE EXPO II, na którym firma gwarantuje bezglutenowość produktów dla osób na diecie.

„My jesteśmy bezsilni ale może Goplana zmieni zdanie jak zaczną do niej dzwonić rozczarowani klienci.
Stąd prośba do was – działajcie, dzwońcie, mailujcie!” – apeluje Stowarzyszenie.

Może Wam uda się namówić firmę do bezglutenowej produkcji?

Serwis konsumenta firmy:
www.goplana.pl
tel: 510-164-173 godz. 7-16
tel: 510-164-205 godz. 7-16
po godzinie 16stej:
serwis_konsumenta@colian.pl

Jeden komentarz Dodaj własny

  1. ~Adrian pisze:

    Skandal!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.