Goplana jednak dla nas – oświadczenie producenta

dnia

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej otrzymało informację od firmy Colian Sp. z o.o., producenta m.in. wyrobów marki Goplana i Solidarność o tym, że firma nie wycofuje się z produkcji bezglutenowej. Firma aktualnie przebudowuje ofertę, ale utrzymuje w niej produkty bezglutenowe.

Na wybranych nowych opakowaniach produktów Goplana i Solidarność znajduje się informacja, że są wolne od glutenu. Oferta bezglutenowa firmy będzie się sukcesywnie zwiększać. Zamieszczam treść oświadczenia jakie Stowarzyszenie otrzymało od firmy Colian Sp. z o.o. z listą produktów, które są oznaczone jako bezglutenowe, oraz tych, które zostaną oznaczone wkrótce.

Stowarzyszenie dziękuje wszystkim, którzy zadzwonili do firmy lub wysłali w tej sprawie maila. Jak widać Wasz głos w tej sprawie okazał się ważny.

Poniżej treść oświadczenia firmy!

2 komentarze Dodaj własny

  1. ~Jacek pisze:

    Witam no to świetnie się dowiedzieć, że jakiejś firmie zależy jeszcze, na naszym zdrowiu, a nie tylko o to, żeby wyłudzić od nas konsumentów pieniądze za dany produkt. Mam nadzieję, że więcej firm pójdzie za goplaną i również pokażą, że stać je, na takie rozwiązania.

  2. ~Dawid pisze:

    Witam no tak teraz to firmy muszą się bić, o jakiegokolwiek klienta. Tyle marek dziś tworzy czekolady i takie podobne produkty, że na rynku zaczyna być ciężko, o klienta. Więc tym, co mogą dać nam to wartość w postaci zdrowego produktu, ponieważ już nikt nie chce jeść tej chemii. Myślę, że Goplana to rozumie i z czymś innym wyszli do klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.