Frosta

dnia

Dzisiaj informacje od firmy „Frosta”, która jest producentem mrożonek.

Oto odpowiedź firmy „Frosta”:

„Jesteśmy producentem mrożonek i robimy wszystko by nasi konsumenci otrzymywali pełną informację na temat naszych produktów.

Z tyłu opakowania każdego naszego produktu znajdzie Pani czytelną i przejrzystą listę składników, gdzie wyszczególnione są m.in. alergeny. Jednak ocenę tego czy nasze produkty wpisują się w dietę bezglutenową pozostawiamy specjalistom.FRoSTA nie klasyfikuje swoich produktów jako bezglutenowych (brak oznaczenia przekreślonym kłosem) gdyż produkcja

żywności bezglutenowej wymaga ogromnych inwestycji technologicznych oraz badań laboratoryjnych, których na tę chwile nie posiadamy.

Jednak nieustannie stawiamy sobie nowe cele do osiągnięcia i nie wykluczamy, że w przyszłości podejmiemy odpowiednie inwestycje, by nasze produkty wpisywały się w dietę osób potrzebujących produktów bez glutenu.

Chciałabym poinformować jeszcze, że w celu jeszcze lepszej informacji dla naszych klientów wprowadziliśmy niedawno na naszą stronę internetową zakładkę http://www.frosta.pl/pl/informacje/alergeny.html, w której może Pani znaleźć informacje o zawartości glutenu w naszych produktach.

Poniżej jedna z tabel, które znajdziecie na stronie Frosty (kliknięcie = powiększenie)

Myślę, że to pomoże Pani w wybraniu produktów najlepszych dla siebie :)”

Faktycznie, informacje zawarte na stronie dużo wyjaśniają. Zachęcam, po raz kolejny, do dokładnego czytania składu!

Mrożonki często są potrzebne, więc cieszę się, że jest firma, która ułatwia nam funkcjonowanie. Udanych zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.