Dom „Pod Ptasznicą” dla osób na diecie bezglutenowej

Na stronie Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej pojawiła się informacja, że Dom „Pod Ptasznicą” dołączył do MENU BEZ GLUTENU!

Jak czytamy na stronie Stowarzyszenia, Dom „Pod Ptasznicą” to prawie 100-letnia strażnica graniczna. Miejsce położone jest we wsi Jarków 26, w odległości 4 km od uzdrowiska Kudowa Zdrój. Ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne prowadzone jest od kilku lat. Właściciele od wielu lat są też na diecie bezglutenowej. W domu przygotowywane są wyłącznie posiłki bezglutenowe.

Na stronie Stowarzyszenia podkreślono, że właściciele pieką ekologiczny chleb gryczany, a goście mogą skorzystać z codziennych bezglutenowych posiłków, zamawiać posiłki w wybrane dni lub kupić tylko chleb pieczony dla nich na zamówienie.

Oprócz tego można także wynająć apartament lub cały dom i przygotowywać posiłki we własnym zakresie. Każde z mieszkań i dom mają całkowicie wyposażoną kuchnię (lodówka, kuchenka, czajnik, wszystkie niezbędne naczynia i garnki, sztućce, szklanki, kieliszki, płyn do mycia naczyń, ściereczki itp).

To dobra wiadomość. Zbliża się zima, a co za tym idzie – zimowy wypoczynek w górach!

2 komentarze Dodaj własny

  1. ~Magdalena pisze:

    Szukam strony internetowej tego ośrodka ile doba kosztuje,nie orientujesz sie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.