Czas na sałatkę!

Po informacjach o frytkach oraz fast foodach przyszedł czas na coś zdrowego! Postanowiłam napisać do Salad Story, restauracji, która posiada w swoim menu przepyszne sałatki i zupy. Wiedziałam, że wśród ich produktów znajdują się też przysmaki bez glutenu (często coś u nich jadłam, o czym pisałam na przykład tu), ale chciałam uzyskać pełną odpowiedź.

Jaka była odpowiedź Salad Story?

Oczywiście, posiadamy w naszej ofercie produkty bezglutenowe. Dla łatwiejszego poruszania się po naszym menu, w zeszłym roku wprowadziliśmy specjalne oznaczenia alergiczne. Jest to m.in. przekreślony kłos dla produktów bezglutenowych, ale oznaczone są także produkty wegetariańskie, bezlaktozowe, wegańskie i przyjazne dzieciom.

Znajdzie je Pani na każdym ekspozytorze z sałatką, dressingami, ale także na plakietkach z zupami, tartami, ciastem. Także nasi pracownicy chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

W naszych sałatkach składniki można wymieniać, dzięki czemu jeśli dana propozycja zawiera produkt, który Pani nie odpowiada, to można go wymienić na inny (o szczegółowych zasadach wymian chętnie opowie każdy pracownik). Dodatkowo można stworzyć sałatkę wg własnej kompozycji, w skład której wchodzą 3 warzywa, 1 mięso i 1 ser oraz dowolny dressing, dzięki czemu nigdy nie dopadnie Pani nuda 🙂

Zachęcam do wstępnego zapoznania się z naszym menu na stronie internetowej www.saladstory.com. Jak najedzie Pani myszką na daną pozycję, to pokazuje się tabela z wartościami odżywczymi, a w prawym górnym rogu tej tabeli umieszczone są oznaczenia alergiczne.

Tak jak napisałam wcześniej produkty bezglutenowe są oznaczone przekreślonym kłosem. Proszę się nie sugerować, że na zdjęciu jest makaron czy grzanki, ponieważ jest to składnik gratisowy do wyboru (makaron, grzanki lub pieczone ziemniaki), nie znajduje się w podstawowej wersji sałatki i pracownik zawsze pyta o to, który z nich Klient wybiera.

To bardzo dobra wiadomość i miła odmiana w naszym bezglutenowym menu!

Jeden komentarz Dodaj własny

  1. ~agnes pisze:

    Strona faktycznie profesjonalnie przygotowana. To miłe, ale przydałyby się oznaczenia również na ulotkach i w punktach sprzedaży, na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.