Chipsy firmy Facundo

dnia

Magdalena, fanka bezglutenowego bloga na Facebooku, napisała mi wiadomość, która jest bardzo ważna dla wszystkich fanów chipsów.

„Chciałabym się podzielić nowością, na którą natknęłam się ostatnio w sklepie „Kuchnie Świata”. Są to hiszpańskie bezglutenowe chipsy firmy Facundo. Na spróbowanie wzięłam czosnkowe – chwila moment i były zjedzone. Są przepyszne! Myślę że nawet lepsze od Lays. Cena to około 5 zł – ale naprawdę warto. Mam nadzieję że oferta będzie się powiększać oraz że będą dostępne również w innych sklepach” – napisała Magdalena.

„Uważam że to jest to na co bezglutki tak długo czekały – prawdziwe pyszne chrupiące chipsy. Moje marzenie z dzieciństwa się spełniło” – napisała Magdalena, a ja w pełni zgadzam się z jej słowami.

Tutaj macie hiszpańską stronę tego producenta. Ja już nie mogę doczekać się, kiedy pójdę do sklepu „Kuchnie Świata”.

A Magdalenie bardzo dziękuję za wiadomość!

6 komentarzy Dodaj własny

 1. ~edyta pisze:

  Gdzie można kupić takie chipsy

  1. Tak, jak napisane we wpisie, można kupić je w sklepie „Kuchnie Świata”. 🙂

 2. ~Magda pisze:

  Ja jeszcze ostatnio w „Kuchniach Świata” kupiłam takie chrupki barbecue i też były przepyszne 😀 Możliwe, że były tej samej firmy, jak te zaprezentowane przez Ciebie 🙂

 3. ~Magdalena pisze:

  Magda, tak chrupki są tej samej firmy :)Pod tym względem jest tam wybór.

 4. ~Agnieszka pisze:

  Witaj::) Dzisiaj otrzymaliśmy wynik w sprawie celiaklii naszej córeczki i okazało się, że niestety ją ma:( Jutro mamy wizytę w poradni i wszystkiego się dowiem, teraz będę stałą bywalczynią na Twoim blogu:) POzdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.