Biszkopty bezglutenowe Savoiardi Schar

Przyszła kolej na kolejny produkt. Są nim dziś biszkopty bezglutenowe firmy Schar. Kiedy byłam młodsza, bardzo lubiłam jeść biszkopty. Były mięciutkie, moczyłam je w herbacie i jadłam z przyjemnością. Odkąd jestem na diecie bezglutenowej, nie jadłam biszkoptów. Dziś postanowiłam nadrobić te zaległości.

Wybór padł na biszkopty bezglutenowe firmy Schar. Powiem Wam szczerze, że jestem mile zaskoczona. Biszkopty są dość miękkie i smakują bardzo podobnie do tych sprzed diety bezglutenowej.

Skład produktu interesuje zawsze wielu z Was. Oto on: jaja 30%, skrobia kukurydziana, cukier, mąka ryżowa, emulgator: E 471, substancja zagęszczająca: guma guar, sól, środki spulchniające: kwaśny węglan amonu, aromaty. Skład jest rozbudowany, ale nie za bardzo. Raz na jakiś czas można zjeść coś słodkiego.

Produkty Schar są bardzo dobre, ale droższe niż te z innych firm. Jednak charakteryzuje je bardzo duża jakość produktów. Podoba mi się nawet opakowanie produktu. Nie jest to niezbędna sprawa, ale lubię jak produkt, który kupuję, dobrze wygląda.

Cena: 13,25 zł (opakowanie 150 g)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.