Bezglutenowe mikołajki w Krakowie

dnia

Krakowski oddział Stowarzyszenia serdecznie zaprasza dzieci na diecie bezglutenowej na Wesołe i aktywne mikołajki w SkakAnce, które odbędą się 13 grudnia 2014 roku /sobota/ w godzinach 10:00 – 12:00 w Krakowie,  przy ul. Fiołkowej 15 (dawne Kino Ugorek). Informacja jak dojechać (i zaparkować) samochodem oraz komunikacją miejską do SkakAnki, znajduje się na stronie www.skakanka.eu w zakładce Kontakt i Dojazd.

Dzieci wezmą udział w zimowym wspinaniu i akrobatycznych figlach czyli aktywnej zabawie ze Św. Mikołajem. Podczas zabawy będą pokonywać trasę Św. Mikołaja oraz zdobywać prezenty. Po przygodzie ze Św. Mikołajem będzie czas na Szaleństwa w BrykAnce – kulkowym dwupoziomowym placu zabaw.

Mikołaj prosi, aby dzieci przybyły na spotkanie punktualnie i ubrały wygodne stroje!

W przerwie pomiędzy zabawami nasze pociechy pokrzepią się napojami i bezglutenowymi smakołykami. Rodzice skorzystają z oferty kawiarenki, przy okazji oglądając mikołajkowe szaleństwa dzieci na dużym ekranie.

Na miejscu będą udostępnione do pobrania bezpłatne materiały Stowarzyszenia.

Zapisy internetowe przyjmujemy do dnia 9 grudnia 2014r., na adres e-mail: krakow@celiakia.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, a pierwszeństwo mają członkowie naszego Stowarzyszenia z uregulowaną składką. W zgłoszeniu prosimy podać:  imię i nazwisko dziecka/dzieci z podaniem wieku, imię i nazwisko członka Stowarzyszenia. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem.

Zgłoszenie udziału w Bezglutenowych Mikołajkach jest równoznaczne z wyrażeniem przez opiekuna prawnego dziecka zgody na utrwalanie wizerunku opiekuna uczestniczącego w w/w wydarzeniu oraz wizerunku dziecka, jak również na umieszczanie zdjęć, zawierających wizerunek opiekuna lub dziecka, zarejestrowany podczas wydarzenia, w relacji z wydarzenia na stronach internetowych www.celiakia.pl i www.skakanka.eu oraz na wykorzystanie tego wizerunku w celach informacyjnych czy sprawozdawczych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.