Wyroby tradycyjne Martika. Wędliny i mięso, od którego cieknie ślinka

Szynka wiejska, kiełbasa wiejska, baleron, polędwiczka, boczek, żeberka i schab. I tak, wszystko pyszne, tradycyjne, pachnące i sprawdzone pod kątem zawartości glutenu. Jednym słowem: raj.

Szynka wiejska

Martika jest rodzinną firmą, zajmującą się wyrobem najwyższej jakości tradycyjnych wędlin. Wytwarzają żywność zdrową, smaczną, tradycyjną, zgodnie z najlepszymi tradycjami polskiej sztuki kulinarnej.
Firma Martika jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Wyrobów Wędzonych Tradycyjnie.

Martika Wyroby Tradycyjne na swojej stronie ma zamieszczone badania pod kątem zawartości glutenu. Jeśli jakiś produkt został przez nich przebadany – znajdziecie taką informację przy jego opisie.

Z kiełbasy wiejskiej przygotowałam leczo, a z wędzonych żeberek – grochówkę. Szynka wiejska wylądowała na kanapki.

Dawno nie miałam okazji próbować produktów, które tak pięknie pachną i smakują. Uwierzcie mi na słowo lub po prostu skoczcie na ich stronę i zróbcie zamówienie.

Skład wszystkich produktów możecie sprawdzić na stronie, ja opiszę wspomniane trzy z nich.

Szynka wiejska – Wędzona w gorącym dymie. Szynka wiejska jest wyjątkowo krucha, delikatna, o wyraźnym, a jednocześnie subtelnym smaku.

Skład: mięso wieprzowe (do wyprodukowania 100 g wyrobu gotowego użyto 135 g mięsa wieprzowego), sól, solanka, przyprawy.

Cena: 54,90 zł za kg (można kupić 1/2 szynki)

Kiełbasa wiejska – Tradycyjna wiejska kiełbasa wieprzowa. Soczysta, wykwintna w smaku, o subtelnym aromacie prawdziwego dymu i świeżo wyciśniętego czosnku.

Skład: mięso wieprzowe (do wyprodukowania 100 g wyrobu gotowego użyto 130 g mięsa wieprzowego), sól, cukier, przyprawy, osłonka jadalna: jelito wieprzowe.

Cena: 44,90 zł za kg (można kupić 1/2)

Żeberka Żeberka wieprzowe wędzone według ściśle przestrzeganych procedur, w tradycyjnej wędzarni.

Skład: żeberka wieprzowe z kością (do wyprodukowania 100 g wyrobu gotowego użyto 130 g mięsa wieprzowego wraz z kością), sól, solanka, przyprawy.

Cena: 28,90 zł za kg (można kupić 1/2)

Gdzie można kupić produkty?

Oprócz sklepu internetowego, wędliny i mięsa dostarczane są do sklepów i hurtowni na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

One Comment Dodaj swój

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *