Ośrodek Czapielski Młyn na Kaszubach – „Menu bez glutenu”

Wiosna się już zaczęła, a wraz z wiosną zbliżają się ciepłe dni. Niedługo zacznie się robić naprawdę ciepło, przyjdzie też lato i wiele osób będzie chciało ubrać rzeczy, które mniej zakrywają nasze ciało. Może ktoś z Was będzie chciał zrzucić parę kilogramów i wybierze się do Ośrodka Wczasów Odmładzających i Odchudzających Czapielski Młyn? Jak informuje Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, miejsce to dołączyło do „Menu bez glutenu”.

Ośrodek Wczasów Odmładzających i Odchudzających Czapielski Młyn  położony jest w Brodnicy Górnej na Kaszubach. To miejsce stworzone z myślą o osobach, które poszukują zdrowego trybu życia, chcą odmłodzić swój organizm, poprawić sprawność i zdrowie. Czapielski Młyn mieści się w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej, z dala od miejskiego zgiełku, w pięknym lesie, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Bukrzyno – czytamy na stronie Stowarzyszenia.

W ofercie Ośrodka jest wiele specjalistycznych diet, między innymi bezglutenowa. Należy oczywiście zgłosić dietę przy rezerwowaniu pobytu w Ośrodku.

Ośrodek znajduje się w Brodnicy Górnej. Dla chętnych możliwy jest transport z Trójmiasta lub okolic (usługa płatna).

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *